Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu

http://www.fundraising.org.pl/

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu powstało 28 stycznia 2006 roku by działać na rzecz rozwoju fundraisingu w Polsce. Obecnie zrzesza 300 członków reprezentujących ponad 200 organizacji. Głównym zakresem działań PSF są szkolenia, których głównym celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat profesjonalnych metod zarządzania organizacjami i wdrażania procesów, które decydują o ich kondycji finansowej. Od początku swego istnienia PSF jest zaangażowane w prace Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu i jest jedyną organizacją w Polsce, która ma prawo przyznawać sygnowany przez EFA Certyfikat, który potwierdza profesjonalne kwalifikacje, a także jest uznawany na całym świecie. Jednym z ważnych wydarzeń organizowanych przez PSF jest Konferencja Fundraising w Sporcie realizowana pod patronatem PKOl i we współpracy z Fundacją Doroty Świeniewicz, jako partnerem merytorycznym II edycji konferencji. Podstawowym celem konferencji jest szerzenie wiedzy na temat pozyskiwania funduszy na działalność w środowiskach organizacji sportowych.

Urząd miasta Świdnicy

www.um.swidnica.pl

Świdnica ze względu na swoją ponad 750-letnią tradycję postrzegana jest jako miasto „z duszą”. Niezwykły klimat tworzy średniowieczny układ urbanistyczny Rynku, piękne kamienice reprezentujące mieszaninę stylów i atmosfera dawnego kupieckiego miasta. W Świdnicy swoją siatkarską karierę rozpoczęła Dorota Świeniewicz. W 2006 roku Rada Miejska w Świdnicy, doceniając wpływ sukcesów Doroty na promocję miasta, nadała jej tytuł honorowego obywatela miasta.

Polski Związek Piłki Siatkowej

www.pzps.pl/

Polski Związek Piłki Siatkowej jest organizacją odpowiedzialną za promocję i rozwój siatkówki profesjonalnej oraz amatorskiej w naszym kraju. W ciągu ostatniej dekady PZPS odegrał wiodącą rolę w zwiększaniu popularności tej dyscypliny sportu. Od 1997 r. Związek jest aktywnym, sprawdzonym i pełnoprawnym członkiem europejskiej i światowej siatkarskiej rodziny, podejmując się organizacji ponad kilkudziesięciu międzynarodowych imprez – począwszy od MŚ Juniorek, poprzez ME Kadetek i Kadetów, turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, Final Four Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, po Finały Ligi Światowej czy Mistrzostwa Europy Seniorów, a także Swatch-FIVB World Tour w siatkówce plażowej.

Krause-Legal

www.krause-legal.com

Kancelarię Krause-Legal tworzą eksperci wyspecjalizowani w obsłudze firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenie oraz profesjonalizm zespołu daje rękojmię fachowości, rzetelności i trafności wydawanych opinii oraz udzielanych porad. O sobie mówią: „Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, skupieni wokół tożsamych celów i ideałów. Sprawnie działające firmy naszych Klientów to dla nas największy sukces”.